< Önceki Sayfaya Dön

Hakkımızda

   Şükrü KAYA  önderliğinde kurulan firmamız tüm ticari araçlara klima ve frigorifik soğutma sistemlerinin satış ve servis hizmetlerini vermektedir. Üstün bilgi birikimi güçlü yapısıyla kaliteli ve güvenilir hizmeti en ekonomik şekilde sunan ALBATROS KLİMA ticari araç soğutma sistemleriyle siz müşterilerimizin hizmetindedir.


  Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun bilincinde; imalatını yapmış olduğumuz ürünlerin çeşitliliğini günümüzün son teknolojileri ile sürekli olarak geliştirmek ve çoğaltmak hedefimizdir.

 

    Müşterilerimizin gereksinim duydukları imalat, montaj ve servis hizmetinde kullanılan malzemeleri  en kaliteli ve en hızlı şekilde sunabilmek temel prensibimizdir.
     

   Tüm bunlarla birlikte bünyemizde oluşturduğumuz ALBATROS  markamızı ticari araç klimaları ve frigofirik soğutucu cihazları konusunda  yapmış olduğumuz yatırımlar ve AR-GE çalışmaları sayesinde cihaz pazarlama satış ve montaj konusunda önemli rakamlara ulaşarak  Türkiye ve uluslar arası pazardan pay alabilmeyi başarmış Türkiye genelinde yaygın servis ağı ve uluslar arası servisleri ile sektörünün önde gelen üreticilerinden olmuştur.
   

   Günümüz piyasa koşullarında, özellikle rekabete dayanan piyasa şartlarında, kar etmeyi ikinci planda tutarak , her zaman aranılan bir marka olmayı hedefleyen üretim grubu ve satış pazarlama aktivitasyonu ile sektör içindeki yerimizi sağlamlaştırarak , markamızı dünya ile tanıştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayabilmek için durmaksızın çalışma zorunluluğumuz olduğunu biliyoruz. Çalışmalarımızın tamamını bu yönde olgunlaştırıyoruz.

 

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Ve Güvenilir Servis
  • Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
  • Geniş Yedek Parça Stoğu